Nakliye firmaları arasında, nakliye hizmeti veren firmaların hangisinin daha iyi olduğu konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayacak temel unsurlar vardır. Özellikle birden fazla alanda hizmet veren bir nakliye firmasının başarı oranın çıkarılması diğer firmalara göre daha kolay bir süreçtir. Nakliye alanında hizmet şartlarının size uyup uymadığını ve eşyalarınızın güvenle taşınıp, taşınmayacağından emin olmanız için yapmanız gereken nakliye hizmeti veren firmanın internet sitesine girerek firmanın verdiği hizmetleri incelemenizdir.

CML Cargo uluslararası nakliye hizmetleri olarak oldukça sistemli bir çalışmaya sahiptir. Eşyalarınız taşınmadan önce yolda çıkabilecek her türlü engele karşı kapsamlı bir önlem alarak tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman kadrosu sayesinde, eşyalarınızı dilediğiniz ülkeye zarar görmeden güvenle taşır. Eşyalarınızın herhangi bir durumda gitmesi gereken yere belirtilen tarihten önce gitmesi durumunda, CML Cargo sunduğu depolama hizmetleri ile eşyalarınızı belirttiğiniz tarihte size teslim etmek üzere korur. Dilerseniz depolara yerleştirilen kameralar ile eşyalarınızın durumunu yirmi dört sat boyunca, istediğiniz her an telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan kısacası internet erişimi bulduğunuz her yerden kontrol ederek içinizi rahatlatabilirsiniz. CML Cargo’nun uzman güvenlik ekibi eşyalarınızı tıpkı kendi eşyaları gibi sahiplenir ve onları korur

Tamamen işinde uzman bir kadro ile uzman bir çalışma sürdüren CML Cargo eşyalarınız araca yüklenmeden önce, eşyalarınızın gerekli kontrollerini sağlar. Bu kontroller esnasında eşyalarınızın maddi değeri uzman analistler tarafından not edilir. Daha sonrasında eşyalarınız uluslararası nakliye hizmetleri için hazırlanır. Eşyalarınız materyallerine göre tek tek özel olarak üretilen koruyucu materyalli ambalajlar ile sarılarak paketlenir. Bu sayede eşyalarınızın birbirine sürtmesi ya da düşmesi durumunda zarar görme ihtimali en aza indirilir. Paketlemede kullanılan ambalajlar tamamen onaylı ambalajlardır. Düşme hızını eşyalara en az derecede ileten bu paketleme sistemi sayesinde eşyalarınız hava, kara ya da deniz yolu ile taşımacılık fark etmeksizin istediğiniz yere güvenle ulaşır.

 

There are currently no comments.