Servis ve usta aramanın çoğu insanın bildiği üzere bir çile haline dönüşmesi mümkün olduğu için güvenilir bir firmadan veya ustadan makul fiyatlarla hizmet almak, herkesin en temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Hemen her konuda olduğu gibi, iç mimariyi ilgilendiren konulardan servis hizmetlerine kadar bütün ihtiyaçlarda hemen herkesin ilk başvurduğu yer internet ve dolayısıyla Google oluyor. Google arama motoru firma, usta ve servis ihtiyaçlarına yüzlerce çözüm seçeneği sunmasına karşın bu seçeneklerin hangisinin en kaliteli hizmeti sunduğu ise tamamen bir soru işareti olabiliyor. Ayrıca dekorasyon ile ilgili veya tadilat ihtiyaçlarında yüzlerce firma yahut ustanın web sitesinin bulunması, bu sitelerin ziyaret edilmesi, iletişim bilgilerinin edinilmesi ve bu kişi ya da firmalarla iletişime geçilerek fiyat tekliflerin tek tek alınması saatlerce süren zorlu bir uğraşa dönüşüyor. Sitenin kullanıcılara hizmet almadan iletişime geçilen usta, firma ve servislerin hizmet kalitesiyle ilgili bilgi edinme imkanı sunması ve onlarca farklı seçenek arasından verilen fiyata göre seçim yapma olanağı sağlaması göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir avantaj.

İhtiyaçların Zahmetsizce Karşılanması
Yüzlerce firma, usta veya servisten teker teker fiyat teklifi almak zorunda kalmadan tüm bu işin tek bir adres üzerinden yapılmasına imkan sağlayan Heyustam, basit ancak oldukça etkili sistemiyle tüm kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunmayı sürdürüyor. Site kullanıcıları bulunduğu ilde hizmet veren usta, firma ve servislerin hizmet kalitesi hakkında “en baştan bilgi sahibi” olabiliyor. Kalite dışında firma, usta ve servislerin fiyat aralığını da öğrenme imkanına sahip olan kullanıcıların bu doğrultuda en kaliteli ve en ekonomik hizmeti tercih etmesi de çok ama çok kolaylaşıyor. Zira site kullanıcısı herhangi bir usta, servis veya firmadan hizmet aldıktan sonra aldığı hizmeti ve ödediği fiyatın uygunluğunu puanlayabiliyor. Bu sayede tüm firma ve ustaların zamanla birlikte bir fiyat-kalite puanı oluyor. Herhangi bir ihtiyaçta il, ilçe ve mahallesine göre arama yapan site kullanıcısı ise karşısına gelen arama sonuçlarında tüm usta, servis ve firmaların kalite puanını görebiliyor. Bu da zamanla işinin ehli olan firma ve kişilerin ön plana çıkarken, yüksek fiyat veren ve müşteri memnuniyetine önem vermeyenlerin gözden düşmesini sağlıyor.

Hizmet Kalitesine ve Fiyata Göre Seçim
Yapılan herhangi bir aramada kullanıcıların karşılaştığı tüm firma, usta ve servislerin; fiyat ve kalitesi oylandığı için çürük elmaların ayıklanması da mümkün oluyor. Usta, firma ve servislerin kendisine verilen puanları değiştirmesi veya silmesi gibi bir imkanı bulunmadığı için müşterilerinin memnun etmek için fiyat-kalite çizgisini belirli bir seviyenin üzerinde tutmayanların da site üzerinden müşteri bulması bir hayli zorlaşıyor. Bu akılcı sistem sayesinde riske girmeye gerek kalmadan her türlü ihtiyaca kaliteli ve mümkün olduğunca ekonomik bir şekilde çözüm bulunması mümkün oluyor. Bunlar dışında en işin güzel taraflarından biri de, sitenin kullanıcılarına sunduğu bütün bu pratik çözümler için bir lira dahi ücret talep etmemesi…

There are currently no comments.