Büyü nedir? Sihir yaşamın akışını değiştiren, insanlara bazen pozitif, bazen de negatif bir mukadderat çizgisi çizen tılsımlara verilen addır. İslamiyet evveli yarıyıla kadar uzanan köklü bir tarihi vardır. İnsanoğlu, her zaman için geleceğini merak etmiş ve gaibi araştırma yoluna gitmiştir. Gelecekte olabilecek, pozitif ya da negatif hadiseler içinde sihirden takviye almıştır.

Sabun büyüsü nedir?

Sabun Büyüsü içinde nefreti, intikamı, her türlü makûsluğu barındırır. isminden de anlaşılacağı üzere sabunla yapılan bir tılsımın, insan üzerinde ki negatif tesirleriyle elde edilir. Sıhhatli bir insana bile bu sihir yapılırsa, o insanı bir anda yatağa düşürebilirsiniz. Hatta sihrin bozulmaması gidişatında şahsın vefatına kadar uzanacak trajedilere yol açabilirsiniz. İnsanın başına en makûs hastalıkları musallat eder ve asla tıp yoluyla çözülemeyen bir illete yakalanırsınız.

Vücudunuzda bir anda oluşan bir hastalık var ve hekimler bu hastalığa bir cinsli çözüm bulamıyorlar. Günden güne eriyorsunuz. Böyle bir kuşkuya sahipseniz, hemen iyi bir medyuma erişip hastalığınıza şifa bulmalısınız. Sihri iyi bir medyumdan başka hiç kimse çözemez.

There are currently no comments.