Bulunduğunuz ortamların ruh halinize etki ettiğini hiç düşündünüz mü? Etrafınızdaki dekorlar, mobilyaların, eşyaların sizi etkilediğini veya dışarıdaysanız ormanda veya şehir merkezinde daha farklı hissettiniz mi? Etrafınızdaki nesneler, ortam ve kişiler dahil ruh halinizi etkiler ve değiştirebilir. Olumsuz veya olumlu yönde etrafınızdan alacağınız enerjiler sizi direkt olarak etkiler. Daha ferah bir yerde daha iyi hissedersiniz, daha basık bir yerde kötü hissedersiniz. Havasız bir yerde daha fazla durmak istemez, açık alana gitmek istersiniz. Bunlar herkesin günlük hayatında yaşadığı şeyler. Peki çalıştığınız ortamın temiz ve düzenli olması performansını arttırabilir mi? Hiç kuşkusuz evet. Çalışanlarınıza iyi bir çalışma ortamı sağlıyor musunuz? Bir daha düşünün.

Çevrenizdeki tüm olanlar psikolojinizi etkiliyor. Motivasyona en çok ihtiyacınız olan yer çalışma ortamınız. Gergin anlarda zor kararlar vereceğiniz, işlerini yoluna koymak için terler dökeceğiniz, belki de mesai yapacağınız ofis ortamınız. Çalışma alanınızın temizliğine oldukça dikkatli etmelisiniz. Sizin için ofisinizi tertemiz yapacak bir hizmet var, o da: ofis temizliği. Dilediğiniz saatte ve günde yararlanabileceğiniz bu hizmet ile temizlik için işinizi aksatmanız gerekmeyecek. Profesyonel ekip ile işinizden alıkoyulmayacak şekilde temizlik hizmeti veriliyor. Sonrasında değişimi kendiniz göreceksiniz. Hem havadaki, hem psikolojinizdeki hem de motivasyonunuzda büyük bir değişim olacaktır.

Ücretlendirme ise ofisinize ve işletmenizin ticari faaliyetine göre ayrılıyor. Ücretlendirme ile ilgili tüm ayrıntıları 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon hattından öğrenebilir veya mail ile ulaşabilirsiniz. Maili tercih ediyorsanız, en kısa sürede geri dönüş yapılacağından hiç şüpheniz olmasın. Tüm temizlik işlemleri, ofisinizdeki eşyaların türüne göre olacaktır. Elektronik veya diğer eşyalarınız için temizlik çeşitlilik gösterebilir. Malzemelerde oldukça hassas ve hiçbir eşyanıza zarar vermeyecek şekildedir. Öncelik müşteri memnuniyeti olacak şekilde, ofis temizliğiniz titizlikle yapılır. Tüm süreçte tecrübeli ekip her daim istekleriniz üzerine hareket edecektir.

There are currently no comments.