Firmamız ofis mobilyaları üretiminde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden şaşmadan siz değerli müşterilerine en iyisini sunmaya çalışmaktadır. Modüler mobilya ve vip mobilyada firmamız kendine zirvede yer edinmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında imzasını attığı büyük projelere sahip firmamız kuruluş tarihimizden bu yana yenilik, gelişim ve çağın gereksinimlerini karşılamayı başararak modern ve özgün tasarımlarını üretmeye devam etmektedir.

Müşteri Hizmet Anlayışımız

Ürettiğimiz ve satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin montajı uzman kadromuz tarafından yapılır. Satış sonrası teknik hizmet vererek müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak en büyük amacımızdır. Amacımız kendi faaliyet gösterdiğimiz sektörde her zaman öncü çalışmalar ile birikimlerimizi ve bilgilerimizi harmanlayarak gelecek nesillere ulaştırmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız müşterilerimizin bize ve ürünlerimize duyduğu güvenini kazanarak bunu korumak, müşterilerimizin istek ve beklentilerimi maksimum düzeyde yerine getirerek sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak ve daha ileriye taşımaktır. Ofis mobilyaları üretirken bir yandan da yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmekteyiz. Bu bilinç ile mobilyalarımızı üretirken ekolojik dengeyi bozmayacak şekilde üretim planlaması yapmaktayız.

Firmamızın Ürettiği Mobilya Çeşitleri

Kaliteli malzeme ile üretilmiş konforlu ve ergonomik olarak üretilen ürünlerimizin arasında makam grupları, oturma grupları, toplantı masaları, sandalyeler, makam koltukları, konferans koltukları, sehpalar, bekleme koltukları, çalışma masaları, ofis grupları gibi birçok kurumsal mobilya çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca firmamız kurumlar ve iş yerlerine özel projeler ile çok sayıda alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Her türlü özel ihtiyaca hizmet etmek ve çözümler üretmek amacıyla kurulan firmamız kişiye özel istenilen renk ve modelde tasarımlar yaprak mobilyalar üretmektedir.

En çok ilgi gören modelimiz bekleme koltuklarıdır. Günlük hayatta gittiğimiz her yerde mutlaka belli ya da belirsiz bir süre beklemek zorunda kalıyoruz. Bekleme esnasında oturduğumuzda, oturduğumuz koltukların konforlu olmasını bekleriz.Firmamız bu konuda toplam kalite yönetimini benimseyerek başarılı ürünler üretmektedir.Ekip çalışması ile birlikte çalışanlarımızın da duyarlılığı başarımızda büyük rol oynamaktadır. Siz de mağaza ve http://www.sandalyedeposu.com/ gelerek hizmetlerimizden yerinde faydalanabilirsiniz.

There are currently no comments.