Ofis bölme sistemleri birçok model ve kategoriden oluşmaktadır. Çeşitlilik ofisinize yaptıracağınız bölme sisteminin hem dekorasyonunuzla uyumlu olmasını hem de işinize uygun olmasını sağlayan önemli bir etmendir. Bölme sistemleri içerisinde özellikle cam bölme duvar sistemleri oldukça ilgi görmektedir. Şık ve dekoratif duruşları sayesinde ofis dekorasyonuyla bir zıtlık oluşturmayan cam bölmeler aynı zamanda zarif ve modern bir görünümde sağlar. Aydınlık bir görünümü doğal ışıkla sağlayan cam bölmeler huzurlu ve rahat bir çalışma ortamını da beraberinde getirir. Çeşit olarak oldukça fazla seçeneğe sahip olan cam bölmeler küçük ofisler içinde büyük ofisler içinde son derece uygun bölmelerdir.

Cam bölme sistemleri fiyatlandırmaları montaj yapılacak alana, bölme sayısına ve tercih edilen cam bölme sisteminin çeşidine göre kendi içerisinde farklı fiyat kategorilerine sahip olmakla birlikte en uygun fiyatlandırma alan incelemesi yapıldıktan sonra çıkarılabilmektedir. Cam bölme sistemleri çalışanlarınız için daha ferah bir ortam sağlar. Doğal güneş ışığının enerjisinin gün boyu çalışma ortamınızda olmasını ve stres duygusundan uzaklaşmanızda size yardımcı olur. Yapılan araştırmalara göre doğal ışıklar stres, panik ve korku gibi iç daraltıcı duygulara izin vermemekte ya da etkilerinin baskınlaşmasını önlemektedir. Buda iş konsantrasyonunu olumlu yönde etkileyen bir etmendir. Bu nedenle özellikle Avrupa ülkelerinde ofis içi dekorasyonlar büyük cam pencerelerden ve aydınlık renklendirmeler yapılarak tasarlanmaktadır.

Bunun yanı sıra cam bölmeler oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Bina kolonlarında ya da tavanda hiçbir yük oluşturmaz. Aksine tavan ve kolonlardaki yükü bina içine bölerek deprem gibi doğal afetlere karşı binanın direncini arttırır. Cam ofis bölme sistemleri üretilirken 8mm camlar kullanıldığından hem dayanaklı bir yapıya sahiptir hem de yerden büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır.  Cam bölme sistemleri özel ısı ve ses yalıtımlarıyla güçlendirildiği için hem dört mevsim ofisinizin içerisindeki hava dengesinin korunarak dış etmenlerden çok fazla etkilenmemesini hem de dış seslerin ofis içerisinde çalışma ortamını engelleyici rahatsızlıklara neden olmamasını sağlamaktadır.

There are currently no comments.