Moda kadınlar için kendilerini ifade etmenin en etkili ve en göz alıcı yöntemidir. Günlük şıklık kadınlar için çok önemli olduğu gibi kombin oluşturmak da bir o kadar zordur. Çünkü şık bir kombin yapmak için ve bunu gizlemek kombinlerin daha net ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra boy orantısı , yapmak gereken tek şey renk uyumuna ve aksesuar kullanımına dikkat etmek değildir. İddialı bir kombin oluşturabilmek için tüm bunların yanı sıra seçilen kıyafetin kesimi ve bedenle nasıl uyum içerisinde olduğu önemlidir. İyi bir kombin yapmanın ilk sırrı vücudunu iyi tanımaktır. Fazlalık olan bölgeleri bilmek da kıyafet seçimlerinde oldukça önem taşımaktadır. Örneğin boru kesim pantolonlar ve topuklu ayakkabılar olduğunuzdan daha uzun görünmenizi sağlarken, bol kesim pantolonlar daha kısa görünmenize neden olacaktır. Kombin illüzyonları sayesinde olmak istediğiniz görünüme sahip olmak mümkündür.

Özellikle tesettürlü kadınların günlük kombinlerinde dikkat etmeleri gereken en önemli şey kesimlerdir. Çünkü yanlış kesimlere sahip olan bir kıyafet hem kilolu hem de kısa görünmelerine neden olabilir. Bu durum hiçbir kadının ne isteyeceği ne de tercih edeceği bir durumdur. Bu nedenle kombin oluştururken seçilen parçaların kesimlerine dikkat edilmeli ve her bir parçanın kesimi diğeri ile orantılı olmalıdır. Net ve iddialı bir şıklık elde etmenin yolu olan bu durum kadınların şık olabilmek için kombinlerine saatler ayrılmasına neden olmaktadır. Bu nedenle tek parça kıyafetle aksesuar kullanımı son dönemlerde kadınlara her zamankinden daha pratik gelmektedir. Tesettür giyim takım modelleri kadınların bu konuda imdadına yetişmektedir.

Takımlar çift parça kombinasyonunda tek parça kıyafetlerdir. Bu sayede hem orantılı kesime sahiplerdir hem de aksesuarlar ile farklı tarzlarda kullanılmaları son derece mümkündür. Tesettür giyim takım modellerinin renk ve kesim seçenekleri olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması kadınların kendilerine özgü seçimler yaparak daha iddialı kombinler oluşturmasını sağlamaktadır. sizde birbirinden çarpıcı tesettür giyim takım modelleri için Modanovia’nın internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

There are currently no comments.