Servis ekibimizin ithal yıkama makinaları ve patentli formüle sahip olan kimyasal temizlik ürünleriyle gerçekleştirdiği petek temizleme işlemi; sistemin büyüklüğü ve kaç peteğin temizleneceğine bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama bir saat sürmektedir. Kombi ve kalorifer sisteminizde kaç adet petek bağlı olduğuna, peteklerin genişliğine ve yapısına, en son ne zaman temizlik yapıldığına, kullanılan şebeke suyuna göre kombi petek temizliği işleminin 3 saati bulması da mümkündür. Daha önce temizlenmemiş ve senelerdir bu şekilde kullanılan peteklerin temizliği daha uzun sürerken, senelik olarak düzenli temizlenen peteklerin tamamı bir saat içinde temizlenir. Deneyimli teknisyenlerin görev aldığı tecrübeli servis ekibimizse yeni cihazlardan ve kimyasal temizlik ürünlerinden faydalandığı için petek temizliği işlemini kısa sürede tamamlarken, etraf çamurlu tesisat suyuyla kirletilmez.

Firmamız, petek temizleme fiyatlarıyla ilgili kaygılanmanıza gerek kalmadan makul bir bütçeyle peteklerinizi temizletmenizi ve kışı doğalgaz faturalarını düşünmeden geçirmenizi sağlıyor. Periyodik olarak yaptırılması gereken petek temizleme işlemi, kombinizin ve peteklerinizin ömrünü uzatır. Şebeke suyundaki kireç ve diğer yabancı maddelerin birikmesiyle verimli şekilde ısınamayan petekleriniz yüzünden kabarık doğalgaz faturaları öderken, bir türlü istediğiniz gibi ısınamazsınız. Bütçe dostu fiyatlara sahip olan, uzman ekiplerce ve Avrupa’dan ithal özel ekipmanlarla gerçekleştirilen petek temizliğiyle kış boyunca çok daha ucuza ısınırsınız. Isınma maliyetini asgari seviyede tutan bu bakım işlemi ayrıca kombi ve merkezi ısıtma sisteminden maksimum konforla istifade etmenize de yarar. Arızalar yüzünden onarım işlemlerine yüklü harcamalar yapmamak adına henüz vakit varken peteklerinizi temizlettirin. Kışın başlamasını ve sistemin yüksek oranda performans kaybı yaşamasını beklemeden servis ekibimizle biran önce iletişime geçmenizi öneririz.

Tüm kış boyunca fazladan doğalgaz faturası ödememek ve konforlu bir biçimde ısınmak için bize bir telefon açmanız yeterli. Üstelik firmamızın uygun petek temizleme fiyatları sayesinde küçük bir bütçeyle tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Senelik olarak peteklerinizi temizletmenizi ve hizmetlerimizden yararlanmak için de kışı beklememenizi önermekteyiz. Kış öncesi temizlenen petekler kısa sürede ve daha fazla ısındığından, daha az ödeyerek kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

There are currently no comments.