Egesoy Evden Eve Nakliyat, sadece ev eşyalarını taşıma konusunda değil birçok paketleme, depolama ve nakliye işinde uzmanlaşmış bir firmadır.

Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, eşya depolama, şehirlerarası nakliyat, banka nakliyesi, fuar nakliyesi,İstanbul evden eve nakliyat ve birçok nakliye hizmetlerine Egesoy Evden Eve Nakliyat ile ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Nakliyat hizmetlerinde eşyanın hassaslığı ve eşyanın değeri prensibi öncelikli olup eşyalarınız dilediğiniz yerden dilediğiniz yere taşınabilmektedir.

Ayrıca paketleme işlemi de sağlanarak düzen korunmaktadır. Özellikle İstanbul ilimizde hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasında evden eve nakliyat hizmetimiz her semtte mümkün olmaktadır.

Değerli, antika eşyaların ve kırılacak eşyaların düzenli dizilmesini ve alındığı gibi teslim edilmesini amaçlayan firma, çalışanlarını seçerken titizlik göstermekte ve çalışanlarının yeteneklerini ölçmek için bazı testlerden geçirmektedir.

Hizmet veren çalışan kadrosu en sağlam ve güvenilir çalışması göz önünde tutularak müşteri memnuniyeti prensibi esas alınarak titizlikle seçilmektedir.

Nakliyat Hizmetlerinin Başarısı

Evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen, eskimiş araçların içine gelişi güzel eşyaların dizilmesidir.

Ancak Egesoy Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınızın paketlenmesi yapılmakta ve titizlikle dizilmesi sonucunda eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir.

Bu sebeple herkes tarafından tercih edilen bir firma olan Egesoy Evden Eve Nakliyat, sadece ev eşyalarını değil banka kasaları gibi oldukça değerli eşyaları da taşıyabilmektedir.

There are currently no comments.