Şehirlerarası eşya taşımacılığında dahi tam anlamıyla profesyonel bir anlayışla hizmet verilmesi gerekirken yurtdışına ve özellikle söz konusu ülke İngiltere olduğunda kurumsal nakliyat çözümlerine ihtiyaç vardır. Türkiye İngiltere evden eve nakliyat hattında senelerdir tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başaran hizmetler sunan firmamız, bu konuda zahmetsiz ve bütçenizi sarsacak astronomik meblağlar harcamaya da gerek bırakmayan hizmet vermekte. CML Cargo olarak sizleri bir aile gibi görüp yaşayabileceğiniz tüm sorunlara karşılık çeşitli önlemler almaktayız. Gümrük işlemlerindeki aksamalar sebebiyle eşyaların günlerce geciktiği, özensiz ve umursamaz elemanlar yüzünden eşyaların taşınması esnasında hasar gördüğü hizmetler yüzünden mağdur olmamak adına uluslararası eşya taşımacılığında deneyimiyle profesyonel çözümler sunan firmamızla çalışın. Uluslararası antika eşya gönderimi, yurtdışına evrak ve ürün numunesi gönderimi gibi uluslararası taşımacılığın her alanında faaliyet gösteren firmamız eşyaların toparlanmasından İngiltere’deki yaşamınızın merkezi olacak yeni evinize yerleştirilmesine kadar her adımda sizinle.
Çalışmak veya öğrenim gayesiyle İngiltere’de uzun süre kalacak ve bu sebeple de evinin eşyalarını ada ülkesine taşımak isteyen tüm müşterilerimize pratik çözümler sunarak, taşınmanın stresini ve yoruculuğunu hafifletiyoruz. İngiltere’deki yeni adresinize gönderilecek eşyalarınızın toparlanması esnasında ihtiyaç duyacağınız kolileri hiçbir ek ücret almadan karşılayan ekibimiz ayrıca taşıma ve toparlanma sürecine de yardımcı olur. Her zaman güler yüzlü ve iş konusunda titiz çalışan nakliyat ekibimiz mobilyalardan beyaz eşyalara tüm eşyalarınızı dikkatle taşır. Eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınmasının ardından araçlara yüklenmesine de ekstra özen gösteriyor, uluslararası nakliyat esnasında tüm eşyaların hasarsız bir şekilde gönderilmesini sağlıyoruz.
Uzman ekibimiz koli ve paketlenmiş eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesine bilhassa dikkat ederken İngiltere’deki merkezi Londra ofisimizdeki ekibimiz henüz eşyalarınız yoldayken gümrük işlemlerinin hiçbir pürüz yaşanmadan halledilmesi için çalışmaya başlar. Avrupa Birliği ülkelerinden daha da ince eleyip sık dokuyan İngiltere’de uluslararası eşya taşımacılığıyla ilgili katı bir mevzuat olduğundan, profesyonellerin görev aldığı ekibimiz yasal prosedürlerle alakalı hiçbir detayı atlamaz. Firmamızın sadece uluslararası eşya taşımacılığı akreditasyonlarını karşılayan sertifikalarının yanı sıra ada ülkesi içinde eşya taşımacılığına dair gerekli tüm izinleri de bulunduğundan, eşyalarınızın yeni evinize ulaştırılması esnasında hiçbir sorun yaşanmaz. Gecikme olmadan kapınıza teslim edilen eşyalarınızla yeni evinizi hemen yerleştirmeye başlarsınız.

There are currently no comments.