Her kadının hayallerini süsleyen ve büyüleyici ışıltısıyla girilen her odamda bakışların her daim odağında yer alan pırlanta yüzük ve kolyeler, takı sektörünün en çok rağbet gören ürünleri olmayı sürdürüyor. Günümüzde pırlanta dendiğinde kadın erkek fark etmeden herkesin aklına öncelikle evlenme teklifleri geliyor olmasına karşın broşundan bilekliğine pırlantanın asil şıklığı günlük yaşamda kullanılan takılarda da sıkça kullanılmakta. Kalitesine ve büyüklüğüne göre takı fiyatlarında ciddi oranlı değişikliğe neden olabilen pırlantaların yine de son derece düşük maliyetli çeşitleri bulunuyor, bu pırlantaların kullanıldığı takılara sahip olmak içinse astronomik meblağlar harcamak gerekmiyor. Tektaş yüzük çeşitlerinin bile artık daha geniş bir alım kesimine hitap eden, ekonomik çeşitleri ülkemizin en ünlü pırlanta firmaları tarafından satışa sunulmakta.
Ekonomik Fiyatlı Pırlanta Takılar
Televizyon ekranlarından internet ortamında pek çok tanınmış pırlanta firması, ekonomik fiyatlarıyla dikkat çeken ekonomik pırlanta ürünleri satmaya çalışıyor. Başta tektaş pırlanta yüzük modelleri olmak üzere bu pırlanta şıklığına sahip takıların makul fiyatları, ışıltısıyla dikkatleri üzerine çeken pırlantanın artık ulaşabilir bir hayal olmasını sağladı. Pırlanta sektöründe gösterişli yüzük ve özellikle setlerin üretiminde kullanılan nadide ve büyük boyutlu pırlantaların kesim işlemlerinde bile pek çok daha küçük boyutlu pırlanta çıkartılıyor. Ayrıca bu tür lüks kategoride yer alan ürünlerde kullanılmayan, berraklık değeri düşük ve şeffaf kabul edilen renk skalasında olmayan elmas parçaları da daha ekonomik pırlanta takıların üretiminde kullanılıyor.
Online Pırlanta Alışverişi
Eşsiz özelliklere sahip pırlantalarla süslenmiş setler yerine pırlantanın ışıltısına sahip, şık görünen ve kişiyi mutlu edecek bir pırlanta takı sahibi olmak veya armağan etmek isteyenler için bugün birkaç yüz liraya oldukça şık tasarımlı takı seçenekleri bulunmakta. Evlenme teklifinin olmazsa olmazlarından tektaşlardan setlere, küpelerden bileklik tasarımlarına kadar pırlantayla süslenmiş yüzlerce farklı takı arasından seçim yapılabilmesinin yanı sıra bu siparişler için internet pratikliğinden faydalanmak da mümkün. Sigortalı bir şekilde adrese teslim gönderilebilen pırlanta takılar için kişinin birkaç dakikasını ayırması yeterli. Üstelik bu şekilde alışveriş için bütçeyi sarsacak yüksek harcamalar yapmadan şık bir pırlanta takıyı online sipariş edebilirsiniz.

There are currently no comments.