Düğün dansı evlenecek olan çiftlerin yeni hayatlarına son derece eğlenceli, fazlasıyla romantik ve aynı zamanda tutkulu bir şekilde başladıklarının ve bunu korumak için ellerinden geleni yapacaklarının büyük bir göstergesidir. Düğünler çiftler için son derece özel ve her çiftin sadece bir kez yaşamayı ümit ettiği anlamlı kutlamalardır. Uzun yıllar boyu birlikte geçecek hayatta mutluluklarının daim olmalarını diledikleri sürecin ve bir ömrü paylaşma düşüncesinin heyecanını ve özelliğini sevdikleriyle paylaştıkları muhteşem bir kutlamadır. Bu kutlama gelmeyi kabul eden herkesin ve çiftlerin aynı zamanda ömür boyu hatırlayacakları ve ileride büyük aşklarını anlatmaya doyamayacakları güzel bir hatıranın da önemli bir parçasıdır.

Çiftler bu kutlamayı en güzel dansla süslemek isterler. Bu sebeple düğünde edilecek o ilk dans çiftler için derin anlamlar taşımaktadır. Düğün dansı özünü sadece aşktan alır. Çiftler için önemli olan şey aslında seçilecek olan müziktir. Onların en sevdiği ve aşklarını en güzel yansıttıklarını düşündükleri bir müzik eşliğine yapılacak olan dansta, dans tarzının ve koreografisinin nasıl olduğu içerisinde kendilerine özgü hareketler bulunup bulunmadığı çokta önemli değildir. Önemli olan tek şey çiftlerin birbirlerine besledikleri duyguları danslarına ve dans esnasında ki hareketlerine yansıtabilmeleridir. Bununla birlikte ortak bir beden dili oluşturan çiftlerin dansı hem onlar için hem de onları izleyenler için muhteşem bir aşk gösterisi niteliğinde olacaktır.

Bu süreç içerisinde çiftler gerginlikler yaşayabilir. Duygularını hareketlerini düğün dansı içerisinde nasıl yansıtmaları gerektiği konusunda çekinceleri olan çiftlere alanında uzman hocalar tarafından ders veren kurslar bulunmaktadır. Shaka dans bu kurslar arasında en başarılı olanlardan bir tanesidir. Uzman ve sabırlı eğitim kadrosuyla hizmet veren Shaka dans bünyesinde bulunan hocalar beden dili çözümlerinde son derece uzman olduklarından size bu konuda yardımcı olmaktadır. Kendinizi güvenle ellerine bırakıp içinizde olan aşkı en güzel yansıtan koreografiyle düğününüzde muhteşem bir dans etmenizi sağlayacaklarından emin olabilirsiniz.

There are currently no comments.