Alaçatı Çeşme’nin en gözde tatil bölgelerinden bir tanesidir. Uzun sahil boyu ve özel koylarıyla özellikle yaz aylarında birçok kişiye ev sahipliği yapan Alaçatı’da tatil yapmak hem keyifli, hem de dinlenmek için eşsiz bir seçimdir. Daha sokaklarından birine girer girmez bile içinizi kaplayan huzur size tatilinizi sonsuzmuş gibi hissetmenize yardımcı olmaktadır. Özellikle tatil için çok az zamanı olan, dinlenirken aynı zamanda eğlenmekten de geri kalmak istemeyenler için harika bir seçenek olan Alaçatı yıllardır her yaştan insanın buluştuğu bir beldedir. Tarihi özelliklerinin fazlalığı ve eşsiz deniziyle turistler tarafından da büyük bir ilgi gören Alaçatı’nın geceleri dillere destan olan bir etkiye sahiptir. Taş duvarlarla örülü meyhanelerde rakı içmenin de, barlarında dans etmekten yorulmanın da tadı bir başkadır. Gecelerinin eğlenceli atmosferinin yanı sıra insanlar kenara çekilip otellerine ya da evlerine döndüğünde meşhur kumrusundan yemenin tadı da yadsınamayacak bir gerçektir. Balkonda bir kahveyle oturup güneşin doğuşunu izlemek ya da gün doğumuyla suda huzura ermekte mümkündür.

Sunmuş olduğu tüm bu imkanlarıyla günün her saati canlı olan ve her saati kendine has güzel bir aktivitesi bulunan Alaçatı size tatilin en eğlenceli zamanlarını geçirtirken aynı zamanda ruhunuzu dinlendirerek, kışın üstlenmiş olduğunuz yorgunluk ve stresten de tamamen uzaklaşarak yenilenmenizi sağlamaktadır. Alaçatı’da tatil yaparken zamanın nasıl geçtiğini hem anlamaz, hem de yaşadığınız her saniyeden büyük bir keyif duyarsanız.

En gözde otellerinden bir tanesi olan Alaçatı Sultan Konak Otel huzurlu ve eğlenceli bir tatil isteyenlere sonsuz konfor sunmaktadır. Odalarının rahatlığı ve temizliği ile büyük beğeni toplayan oteller arasında yer alan Alaçatı Sultan Konak Otel size eşsiz bir manzara eşliğinde dinlenme imkanı sunar. Merkeze yakınlığı sayesinde her şeyin elinizin altında olması da tatilini yaparken bulunduğu bölgeden ayrılmak istemeyenler için harika bir alternatiftir.

There are currently no comments.