Haşere ve böceklerin insan sağlığını tehdit eden varlığından kaynaklı riskleri ortadan kaldıran ve soruna uzun vadeli çözüm getiren firmamız, uzman ve eğitimli ekibi ile tüm böcek türlerini kısa süre içinde etkisiz hale getirmektedir. Böceklerin on binlerce farklı türü bunduğundan ve her böcek türünün de farklı bir kimyasal karışım yani ilaçla yok edilmesi gerektiğinden, haşere ve böcek ilaçlama konusundan bilgisizce hareket edilmemesi gerekir. Apartman, bahçe, kamu alanları, hastane ve okul gibi mekânlar, yaşamları, ofis ve her ölçekten ticari işletmedeki böcek sorunlarına profesyonel hizmetlerle çözüm getiriyor, böceklerden uzun vadeli kurtulmanızı sağlıyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı ürünler kullanan servis Bakırköy böcek ilaçlama ekibimiz, ilaçlama konusunda gerekli eğitimleri almış deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır.

Böcekler, yiyeceklere sayısız mikrop bırakarak ve insanların yaşadığı alanların zararlı mikroorganizmalarla dolmasına neden olarak çok ciddi hastalıkların hızlı bir biçimde yayılmasına neden olur. Tarih boyunca birçok salgın hastalığın binlerce insanı etkilemesinde başrolü oynayan böcekler, günümüzde de sağlık acısından ciddi bir tehdittir. Haşere ve böceklerle ilgili sorun yaşayan herkese, bilgi ve tecrübemize güvenerek memnuniyet garantili ilaçlama hizmeti veriyoruz. Böcekle mücadele konusunda Sağlık Bakanlığı’nın onay verdiği ilaçları kullanarak, sizin ve sevdiklerinizin zararlı kimyasallardan zarar görmeden böcek sorunundan kurtulması için çalışıyoruz. Birçok farklı böcek türü için en doğru ilaç karışımlarını uzman ekibiyle hazırlayan firmamız böylece böcek ve haşere ilaçlama işleminden insanların değil, yalnızca böceklerin etkilenmesini sağlamaktadır.

İnsan sağlığı için ciddi bir tehlike olan böceklerin ilaçlanarak ortadan kaldırılmasının ciddi bir iş olduğunu unutmayın. Doğru ilaçlama teknikleri ve ilaç karışımlarının kullanılması ile böcek sorunundan kesin olarak kurtulmak mümkünken, bilgisizce yapılan ilaçlamalar sorunun daha da kapsamlı hale gelmesini sağlamaktadır. Böcek türleri fiziksel anlamda küçük olsa da, bu çok basit ilaçlamalarla öldürülebilecekleri anlamına gelmemektedir. Nitekim milyonlarca yıldır dünya üzerinde yaşamını, her türlü zorluğa rağmen başarılı bir şekilde sürdürmeyi başaran böceklerin basit uygulamalarla yok olacağını düşünmek pek de mantıklı değildir. Bu kadar dayanıklı bir fizyolojiye sahip olan böceklerin yarattığı sorunlardan kurtulmak için uzmanından yani ilaçlama servisimizden  yardım isteyin.

 

There are currently no comments.