Cilt kollajenik bir yapıya sahiptir. Bu yapının korunması cilt sağlığı için oldukça büyük önem taşımaktadır. cilt sağlığı çeşitli hastalıklar ve ilaç kullanımlarından dolayı bozulabileceği gibi, mevsim değişikliklerinden ya da makyaj malzemelerinin zararlı etkilerinden dolayı bozulabilmektedir. Bu nedenle cilt yapısının korunması için mutlaka günlük temizlik uygulamasının aksatılmadan yapılması gerekmektedir. temiz bir ciltte akne ve siyah nokta oluşması riski en oldukça düşüktür. Özellikle hassas yapılı ve yağlı cilt tiplerinde temizliğin aksatılmaması cilt yapısının bozulmaması açısından önem taşımaktadır. Bioderma ürünleri, cilt sorunlarına göre özel üretilmiş formülü sayesinde cilt sorunlarıyla savaşmakta oldukça etkilidir. Özel içerikleri sayesinde Bioderma ürünleri, oluşabilecek cilt sorunlarına karşıda önlemler alarak cilt sağlınızı korumakta size büyük ölçüde yardımcı olur.

Bioderma Sensibio H2O 500 ml – Temizleme Misel Solüsyonu

Hassas ve kızarmaya yatkın cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir. Hassas içeriği sayesinde, en hassas cilt tiplerinde bile temizleme ve temizleme sonrasında oluşabilecek kızarıklık ve tahriş sorununu tamamen ortadan kaldırır. İçerdiği yoğun mineral yapısı cildin temizlenme esnasında nemlenerek yeniden yapılandırılmasında yardımcı olur. Günde iki kez uygulanmasında hiçbir sakınca olmayan temizleme solüsyonu gündüz kullanıldığında, cildi dış etmenlerin zararlı etkilerine karşı koruma altına alınır. Sabah kullanımlarla makyaj yapılmadan önce, cilt gözeneklerinin tıkanmaması için en az on beş dakika beklenmesi önerilmektedir. Makyaj temizleme için kullanıldığında ise, pamukta hiçbir makyaj kalıntısı kalmayana kadar uygulamanın tekrarlanması gerekmektedir. Cildi yatıştırıcı etkiye sahip olması sayesinde temizleme işlemi sonrası ciltte ferahlama hissi uyandırır.

Bioderma Sebium H2O 500 ml – Yağlı Ciltler İçin Temizleyici

Yağlı ciltler için özel formüllerle üretilen temizleyici jel içerdiği yoğun mineral yapısıyla cildi temizlerken nemlendirir ve yeniden yapılanmasında yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında kısa süre içerisinde yağlı ciltlerdeki parlaklık sorunun önüne geçmekte oldukça etkili olan temizleme solüsyonu sayesinde cilt parlamalarının gün içerisinde dengede tutulmasına yardımcı olur.

There are currently no comments.