Ev dekorasyonunda birçok kadının en çok zorlandığı bölüm olan yatak odası, dekoratif anlamda belirli çizgiler dışında farklılıkları kabul etmeyen yaşam alanları olarak görülür. Yatak odaları her zaman nötr renklere sahip olması gereken alanlar olarak görüldüğü için mobilya takımlarından duvar renklerine, perdelerden aksesuarlara dekorasyona dair tüm detaylar birbirine benzer seçenekler arasından seçiliyor. Bu durum yatak odası dekorasyonunun kısırdöngüye girmesine ve insanların günden güne birbirine daha da çok benzeyen tasarımlara sahip olmasına neden oluyor. Yatak odaları için şık, farklı ve kişiye özgü dekorasyon çözümlerine sahip olmak isteyenlerinse aslında sadece www.evmoda.com.tr adresini tıklaması yeterli. Senelerin deneyimi ve mobilya modasına yön veren özgün tasarım anlayışıyla hizmet veren Ev Moda, yatak odası dekorasyonu için görkemli tasarımlar sunuyor.
Farklı bir yatak odası için her zaman tüm mobilya takımlarının değiştirilmesi de gerekmez. Bazen perdelerini değiştirmek dahi odaya giren doğal ışığın değişmesini ve dolasıyla mekan atmosferinin farklılık kazanması için yeterli olabilir. Ayrıca yatak odası dekorasyonuna farklı bir hava katmanın en pratik yolu olan nevresim takımları da cüzi bir harcama yaparak değişiklik yapılmasına olanak tanır. Yatak odanın merkezinde olduğu için doğal olarak mekan algısının da odağıdır ve nevresim takımlarının renkleri ile tasarımı bu sebeple tüm yatak odasının görselliğini değiştirebilir. Yatak odası takımlarıyla zıt kontrast yaratılmasını sağlayacak bir nevresim takımı, düşünenden de daha büyük bir değişime neden olabilir.
Duvar renklerini değiştirmek kadar tavanın rengiyle oynamak da yatak odasına farklı bir hava katacaktır. Doğru aydınlatma sisteminin kullanılmasıyla birlikte mekana gelen ışığın tavandan yansıtılmasının sağlanması ve bu sayede tavan renginin daha da ön plana çıkması sağlanabilir. Çerçeveler veya küçük bir ayna gibi aksesuarlar bile yatak odası havasının değişimine katkı sağlayacaktır. Bu tür küçük çözümler zahmete girmeden pratik bir biçimde yatak odası dekorasyonunun yenilenmesini sağlar. Yine de şık bir yatak odası takımı olmadan detaylarla oynamak ancak bir yere kadar etkilidir. Ev Moda farkıyla sunulan şık yatak odası takımları, tüm mekana prestijli bir görsellik kazandıracaktır.

There are currently no comments.