Yatak odasında fazla alan olmadığından şikayet eden kadınlar, yeni bir yatak odası takımı alarak daha fazla depolama alanına sahip olmak istemesine karşın işin maddi yönü bu hayalin gerçekleştirilememesine sebep olur. Bu tür durumlarda mevcut yatak odasının işlevsel bir biçimde değerlendirilmesi gerekir ki, bunun için de tahmin edildiği için devasa dekorasyon bütçelerinin ayrılması gerekmez. Tüm günlük bakım ürünlerini, makyaj malzemelerini, takılarını ve aksesuarlarını çekmecelere yerleştiren kadınlar depolama alanını kendi kısıtlarken, kimi zaman da takıların yerleştirileceği alan olarak şifonyerlerin üzeri belirlenir. Bu çoğu kadının yaşadığı soruna şık mücevher ve takı dolabı modelleriyle işlevsel çözümler sunan www.evmoda.com.tr ayrıca özgün tasarımlarıyla dikkat çeken onlarca boy aynası modeline ev sahipliği yapıyor.
Kapaklı boy aynalarıyla yatak odasında sihirli bir kullanım alanından istifade etme imkanı sunan markanın şık tasarımları, renkli MDF malzemesiyle yatak odası takımlarıyla tam uyumlu tasarımlar yaratılmasına imkan tanıyor. Boy aynaları yatak odasına her zaman pozitif enerji katan dekorasyon bileşenleridir ve bu sebepten ötürü de pek çok farklı dekorasyon stilinde yaygın biçimde kullanılır. Yatak odası takımında boy aynası bulunmayanlar için biçilmiş kaftan olan bu boy aynaları, sihirli kapak tasarımları ile onlarca aksesuar, takı, mücevher, bakım ürünü ve makyaj malzemesinin tek bir alanda depolanmasını sağlar. Birkaç çekmecenin tamamen boşaltılarak kullanıma kazandırılmasını sağlayan bu şık boy aynası modelleri aslında her kadının yatak odasında bulunması gereken mobilyalardan…
Ev Moda şık ve son derece kullanışlı boy aynası modellerinde olduğu gibi, mücevher ve takı dolabı modellerinde de da işlevsel kullanıma hitap ediyor. Aksesuar ve takıların kendine ait özel bir dolaba sahip olmasına olanak tanıyan bu dolaplarda aynalı model seçenekleri de bulunmakta. Bu aynalı mücevher dolapları yatak odasının daha ferah bir atmosfer kazanmasını sağladığı gibi, doğru konumlanması halinde yatak odasının daha geniş algılanmasına da yardımcı oluyor. Yatak odası dekorasyonunun bambaşka bir kimlik kazanmasına yardımcı olan bu gibi şık tasarımlar, fazla para harcamadan yatak odasına sihirli bir dokunuş yapmak isteyen herkesin kaçırmaması gerekenler arasında yer alıyor.

There are currently no comments.