Tesisat ile ilgili sorunlar, günlük yaşam içerisinde karşılaşabileceğimiz problemlerden biri olmasına karşın, hayatımıza ciddi anlamda etki edebilmektedir. Gerek su kaçağı gibi sorunlar gerekse gider tıkanıklığı gibi problemler kullanım hatasından ya da alt yapıdan kaynaklanabilen problemler olduğu gibi, bunların çözümü için profesyonel yardım alınması gereklidir. Günlük hayatımızı sekteye uğratan bu sorunların üstesinden gelebilmek için uzman bir tesisatçı firması tarafından destek almak şarttır.

Gider Tıkanıklığına Etkili Çözüm

Gider tıkanıklığı sorunu, banyo ya da mutfakta meydana gelebilen en büyük sorunlardan biridir. Giderlerin taşması gibi sorunlara da yol açabilen bu durum, boruların patlamasına dahi neden olabilir. Gider tıkanıklığı sorunu, kullanımdan kaynaklı şekilde ortaya çıkabildiği gibi, rögarın tıkanması gibi alt yapı sorunları nedeniyle de oluşabilir. Bu sorunu çözmek için kimyasal temizleyiciler kullanmak, çoğunlukla çözüm vermeyecek ya da sorunun tekrarlanmasına yol açacaktır. Dolayısıyla gider tıkanıklığı probleminin bulunduğu alanlarda, uzman tesisatçı şirketleri tarafından hizmet almak şarttır.

Adalar’da Tesisat Hizmetleri

Adalar tesisatçı hizmeti ile İstanbul’daki tüm adalarda, profesyonel tesisat hizmeti sunan Tam Tesisat; kırmadan su kaçağı tespiti, pimaş açma, petek temizleme gibi alanlarda sunduğu etkili çözümleri ve ekonomik ücretleri ile Adalar ilçesinde en sık hizmet alınan firmaların başında gelmektedir.

Tesisatta en çok yaşanan sorunlardan biri de petekler ile ilgilidir. Peteklerin, kış aylarında yeterince ısı vermemesi ya da çok geç ısınması gibi sorunların nedeni, peteklerin içinde biriken kimyasal maddeler ve kireçtir. Bu durumda petek temizleme işleminin yapılması şart olduğu gibi, Tam Tesisat bu alanda profesyonel çözümler sunmaktadır. Sultanbeyli tesisatçı hizmeti ile Anadolu yakasında hizmet veren ekibimiz; pimaş tıkanıklığı ve gider tıkanıklığı, su kaçağı tespiti gibi alanlarda da uzmandır. Beykoz tesisatçı ekibi ile de Anadolu yakasının kalabalık ilçelerinden biri olan Beykoz’de haftanın her günü 24 saat hizmet sunan Tam Tesisat, yaptığı uygulamalarda garanti de sağlamaktadır.

There are currently no comments.