Nakliyat firması seçmek internetin sunduğu kolaylığa karşın pek de basit bir iş olmadığından, birkaç Google aramasıyla hem uygun fiyatlı hem de hizmet kalitesinden emin olunabilecek bir evden eve nakliyat firması bulunamıyor. Her evden eve nakliyat firmasının artık bir web sitesi bulunması ve bu firmalar için internetten kendisiyle iletişime geçecek olan müşterilerin çok önemli olması, evini biran önce taşıması gereken ailelerin yüzlerce alternatife sahip olması manasına geliyor. Bu kadar fazla seçenek arasından doğru olanı seçmek için günlerce zaman ayırma lüksüne sahip olmayanlar, birkaç farklı nakliyat firmasının web sitesine göz gezdirdikten sonra şansına veya içgüdüsüne güvenerek birini seçiyor. Bu tür hasbelkader yapılan seçimler neticesinde birçok aile maalesef mağdur duruma düşüyor.
İnternetin sunduğu geniş imkanlardan zahmetsizce yararlanmayı vaat eden www.evimdenevime.com ise bu cazip imkandan yararlanmak için de hiçbir ekstra ücret talep etmiyor. Üyeleri için her şeyle ilgilenen site, neredeyse hiçbir şey yapmadan ev taşıma ihtiyacının kolayca karşılanmasını sağlıyor. Bahsi geçen yüzlerce nakliyat firması ile üyesi için iletişim kuran site, dakikalar içinde tüm bu firmalardan fiyat teklifi alabiliyor. Site kullanıcılarının nakliyat taleplerinde ortalama olarak 300 firma ile anında iletişim kuran Evimden Evime, bu firmalardan üyesinin hizmet talebi için fiyat vermesini istiyor. Tamamı güvenle tercih edilebilecek, yüksek hizmet kalitesine sahip olan bu nakliyat firmaları fiyat teklifinde bulunduğunda ise sitenin satış danışmanları gelen teklifleri değerlendiriyor. Üyesinin yüzlerce teklifle zaman kaybetmemesi için satış danışmanları aracılığıyla en uygun 30 teklifi belirleyen Evimden Evime, bu sayede sadece 30 teklif arasından tercih yapma imkanı sunuyor.
Evimden Evime kullanıcıları dakikalar içinde kendisine iletilen fiyat tekliflerinin en avantajlı 30 seçenek olduğunu bildiğinden, gönül rahatlığıyla ve hiçbir zahmete katlanmadan seçim yapıyor. Sitenin üyelik ücreti veya komisyon gibi isimlerle üyelerinden herhangi bir hizmet bedeli talep etmemesi göz ardı edilmeyecek kadar büyük bir artı. İnternetin sunduğu geniş imkanlardan gerçek anlamda faydalanarak tüm nakliyat sektörüne erişim sağlama imkanı sunan Evimden Evime, işin en güzel kısmı bunun için hiçbir şey yapılmasını gerektirmiyor.

There are currently no comments.