Taşınmak istiyorsunuz fakat çok eşyanız yok mu? O zaman sizin için uygun bir hizmet var. O da Man&Van! İsmi biraz yabancı gelebilir, o yüzden hemen açıklayalım. Bu hizmet iki personelin size birkaç eşyanızın taşınmasında yardım etmesi anlamına geliyor. Yani iki eleman kamyonetle gelip, birkaç büyük eşyanızı taşımaya yardım ediyor ve istediğiniz yere ulaştırıyor. Genellikle bu hizmet tarafından ihtiyaç duyan kesim bir odadan daha büyük apartman daireleri sahipleridir. Fiyatlandırma kısmı bu taşıma sisteminde saatlik ve günlük olarak hesaplanıyor. Hafta sonu için ise ücretler farklılık gösteriyor.

Bu hizmetten yararlanan kısım genelde öğrenciler oluyor. Eğitim veya herhangi bir planınız için eşyalarınızı taşımak istiyorsanız Man&Van sizin için oldukça ideal olacaktır. Havayolu şirketlerinin bagaj ağırlığı aşımında birden fiyatların ne kadar yükselttiği ortada. Bu yüzden uygun fiyatlarla Man&Van hizmetinden yararlanabilirsiniz. Öğrenciler için ayrıca indirimler ve kampanyalar bulunan bu hizmet oldukça kolayınıza gidecek. Üniversite kazandınız ve yurda yerleşeceksiniz, çok fazla eşyanız olacak ama bunları nasıl götüreceğiniz konusunda kafanız mı karıştı? O halde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Yurt değil de eve mi çıkıyorsunuz ve birkaç büyük eşyanızı da beraberinizde mi götürmek istiyorsunuz? O halde tek yapmanız gerek Man&Van hizmeti veren firmalarla iletişime geçmek. Üstelik bu hizmetten dünyanın dört bir yanında faydalanıyor olacaksınız. Depolama ve paketleme kısmına da kafanızı yormanıza gerek yok çünkü firmalar bu konuda da size oldukça yardımcı oluyor.

Öyleyse sıradaki seyahatiniz, kursunuz, eğitiminiz veya herhangi bir planınız için eşyalarınızı dert etmeyin. Eşyalarınız size bir ağırlık yaratmasın. Üstelik bu hizmet cep dostu bir hizmet olup, bütçenizi hiç yormayacak. Aklınızda olan tüm soruları firmalara sorabilir, bu hizmetin size göre olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eşyalarınızın güvenliği için profesyonel ekiplerle iş birliğine girmenizi öneririz.

There are currently no comments.