Panel Duvar özetle herhangi bir taşıyıcı özelliği olmadan bölme/duvar olarak kullanılan ince duvara verilen isimdir. Panel sistemi Düşey Paneller ve Döşemelerden oluşmaktadır. Panel Sistemlerini oluşturan temel etmenler, Man Ofis Duvar Bölme Sistemleri tarafından çok farklı şekilde üretilebilmektedir. Farklı yapılarda, farklı işlevlerde, farklı ağırlıklarda büyük veya küçük olarak tamamen mekanın şekline ve kullanım alanına göre, müşterilerimizle ortak fikirler doğrultusunda üretim sağlanmaktadır.

Aslında daha basit ve işin içinden olmayanların da anlayabileceği bir şekilde söylememiz gerekirse, Man Ofis Sistemlerinin sunduğu birçok farklı opsiyondan birisi Panel Bölme sistemidir ve Panel Bölme Sisteminin kullanım amacı, bir ofis, iş yeri içerisinde hangi çalışanın ve büronun ne kadar alan alacağı, hangi alanları kaplayacağı ve çalışma planının nasıl belirleneceğiyle alakalıdır. Panel Bölme Sistemleri tamamen estetik bir kaygı amacıyla oluşturulur. Eğer ofisiniz içinde yüksek iş verimliliği ve çalışanlar arasında tam uyum arıyorsanız kesinlikle Panel Bölme Duvar sistemi doğru tercihtir.
Panel Bölme Sistemleri genel olarak, Ofis Bölme Sistemleri arasında en çok tercih edilendir.

Cam Bölme Duvar

Cam Bölme duvar, özel olarak üretilmiş olan bir camdan oluşur ve mekanların içerisindeki bölümleri, odaları adeta duvar ile ayrılmış gibi birbirinden ayırır. Bu sayede herkesin kendine ait bir çalışma ortamı oluşmasını sağlar ve ofis içerisinde tam verimli, saydam, şeffaf, yüksek güneş ışığı alınmasını sağlar.
Işığın geçmesi sayesinde cam bölme duvarlar yüksek enerji tasarrufu sağlar. Gündüzleri ışık kullanımını neredeyse sıfıra indirirken güneş ışınlarından faydalanma oranını çok yükseğe çekmektedir. Profesyonel olarak hizmet eden tüm ofisler günümüzde Cam Bölme Duvarı tercih etmektedir.
Cam ve Panel duvar arasında en büyük benzerlik ikisinin de şık bir tasarıma sahip olması ve tamamen ofislerin durumuna göre farklı tercihler yapılabilmesidir. Yani profesyonel ekibimizle birlikte hangisinin ofisiniz için daha uygun olacağını düşünürseniz buna birlikte karar veriyoruz.

Man Ofis Bölme Duvar Sistemleri olarak müşteri dostu yapımızı ve müşterilerimize tüm kolaylıkları her zaman sağlıyoruz. Özellikle sizin için çevre dostu, en uygun fiyatlardan hizmet sağlamakla beraber, 1975 yılından beri tüm Türkiye ve dünya genelinde verdiğimiz hizmet sayesinde tecrübelerimizi çok rahat aktarabiliyoruz.

Tamamen müşteri odaklı çalışmalarımız, yüksek kalitede ürettiğimiz ofis bölme duvar sistemlerimiz ve daha fazlası için Man Ofis Sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Daha fazla detay, fiyat bilgisi ve ürün çeşitleri için web sayfamızı görüntülemeye devam edebilir, bizimle iletişim kurarak size çok daha hızlı bir şekilde hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz.

There are currently no comments.