Orbital vana olarak bizlerin temel değerleri öncelikle müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyetidir. Her bir müşterilerimizin memnun ve mutlu olarak ayrılması en büyük amacımızdır. Firmamızın bu denli tavsiye ve öneriliyor olması da bu prensipli çalışmalarımızın bir meyvesidir. Sizlerin güvenini kazanmış olmanın mutluluğu ile hizmetlerimize devam ediyoruz.
Orbital vana firmamızın temelinde ki değerler, bulaşıcı kültür ve değerleri yaşayarak, örnek olarak, işe kendi değerlerini getirerek, onlarla yüzleşerek, sahiplenerek ve her gün onlarla yaşayarak yaymak. Belirli kalıplar içerisinde ezberci hafızasına ihtiyaç duymayarak, her personelimiz yaptığı işe özgüvenli bir şekilde kendinden bir şeyler katmaktadır. Bu sayede her ekip üyesinin kendi değerlerini yaşamasına, kendi kişisel vizyonunu ve kendi özel temel değerlerini çalışmalarına uygularlar. Sonuç, duygusal bağlılıktır. Her günün her dakikasını işiniz ve ekibiniz yaşarken duygusal bağlılık kazanırsınız duygusal olarak bağlı olduğunuz bir yerde iş sahiplenilir, sorumluluklar alınır ve maksimum verim elde edilir. Bireysel olarak ve takım çalışması içerisinde duygusal bağlılık, Orbital Vana’da sahip olduğumuz en önemli şeydir ve bu sayede tüm ekip arkadaşlarımız, tüm zamanların en verimli işini yaratır.
ORBİTAL VANA Dört Temel Değer
Orbital Vana temel değerleri ilk olarak şirketimizin içerisinde ki aile ilişkisi ve bağıdır. Alt- Üst ilişkisinden ziyade her çalışanımızın belirli sorumluluklar alabileceği, çalışanlarımızın yapılan işe yüzde yüz katılmasını amaçlayan bir çalışma şeklidir değerlerimizden bir tanesi. İş davranışlarımız ve temel değerlerimizden bir diğeri ise itici ilkelerimizdir ve Orbital Vana’da kaliteli ve benzersiz olanı yansıtmak için her zaman hırslı bir şekilde çalışmaktır.
Her zaman ilk odak noktası müşterilerimizdir.
Değişikliği benimse ve uygula.
Hırs başarıya daha hızlı ulaştırır.
Doğru olanı yap ve dürüst ol.

ORBİTAL VANA olarak Tutumumuz

ORBİTAL VANA’da sadece bir takım var… ve sen onun içindesin.
İstekli ve olumlu bir tutum: Orbital Vana çalışanlarının bir numaralı özelliğidir.
Korkusuzca çalışın:herhangi bir hata yapmıyorsanız, yeterince karar vermiyorsunuz demektir.
Aciliyet duygusu ile çalışın: müşterilere, satıcılara ve çalışanlara yanıt verin.
Çalışmayı eğlenceli hale getirin.

There are currently no comments.