Ofis bölme profilleri, bir alanı bölerek daha fazla alan elde edilmesini sağlayan sistemlerdir. Ofis bölme sistemlerinin sahip olduğu en büyük avantajlardan bir tanesi yaratılan tüm alanlarda yüksek verim sağlaması olarak karşıma çıkmaktadır. Ofis bölme profilleri, ofislerin içerisinde çalışamaya uygun ve verimli akustik ortamın sağlanabilmesi için yeterli düzeyde sessizlik sağlayacak biçimde özel ses yalıtımları ile yapılmaktadır. Ofis bölme sistemlerinin ses yalıtımı ile güçlendirilmesinin amacı ofislerin içerisinde gürültü düzeyini aşmadan, gürültü düzeyinin altında kalan sakin bir çalışma ortamının sağlanabilmesidir. Ofis bölme sistemlerinin sahip olmuş olduğu özel ses yalıtımı hem ofis içi seslerin birbirine karışmamasını, hem de dış seslerin ofis ortamında baskın bir etkiye sahip olmamasında önemli bir rol taşımaktadır.

Günümüzde birçok iş yerinde karşımıza çıkan bölme sistemlerinin en yaygın kullanım alanları genelde bürolar, çağrı merkezleri, acenteler gibi yerler olsa da, ofis bölme sistemleri daha küçük yapılı ofisler içinde son derece uygundur. Bünyenizde çalışan iki elamanın bile birbirlerinden ayrı daha öznel ve daha sessiz bir ortamda daha rahat bir şekilde çalışmalarını sağlamak ofis bölme duvar sistemleri ile son derece mümkündür. Ofis bölme duvar sistemleri isteğe göre açık planlama ya da kapalı planlama ile yapılabilmektedir. Kapalı plana sahip olan bölme sistemleri, kapı eklenmesine uygun olarak yapılmaktadır.

Ofis bölme duvar sistemleri size ve çalışanlarınıza esnek ve konforlu çalışma alanları sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ofis dekorasyonu içinde büyük bir önem taşıyan bölme duvar sistemleri ofisinizin daha resmi bir görünüme sahip olmasını sağlayarak kurumsallaşmanızda da size büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Ofis bölme sistemleri her ofise ve kullanıcıların isteklerine göre özel olarak uzman ekip tarafından tasarlanmaktadır. Hızlı üretim evresine sahip olmaları ve zahmetsiz montaj özelliği sayesinde kısa sürede kullanıma hazır hale gelen ofis bölme duvar sistemleri ile çalışma konforunuzu arttırabilirsiniz.

 

 

There are currently no comments.