Çevresine değer katan emlak projeleri için modern çağın temel gereksinimi olan kentsel dönüşüm, 6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi Hakkında Kanun’un yürürlüğe girmesinin ardından mega kent İstanbul’un tüm yapısal çehresinde değişme neden oldu. Değişim hala devam ettiği günümüzde dev inşaat isimlerinin projeleriyle İstanbul’da yaşamayı keyifli ve güvenli kılan kentsel dönüşüm projeleri hem kendi evinde oturmak isteyen hem de gayrimenkul üzerine kârlı yatırımlara ilgi duyanlar için pek çok fırsata ev sahipliği yapıyor.

Ekonomik ömrünü tamamlamış ve kullanımı kentin yapısal dokusunu bozmanın da ötesinde insanlar için risk içeren yapıların, planlamalar doğrultusunda kente değer katan ve güvenle yaşama imkânı sunan konut projeleriyle yenilenmesi anlamına gelen kentsel dönüşüm projeleri hakkında en güncel ve güvenilir bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Doğal afetlere karşı risk unsuru taşıyan, eski ve yıpranmış yapıların modern inşaat uygulamaları sayesinde kentin ruhuna ve çağın gereksinimlerine uygun yeni yapılarla değiştirilmesini sağlayan kentsel dönüşüm hayata geçen projeler sayesinde bölgenin ekonomik değerini de arttırır. Buysa yatırımlarını gayrimenkul sektöründe değerlendirmeyi arzu eden herkes için büyük bir avantajdır ve inşaat sektörünün ülkemiz ekonomisinin en önemli ayağı olması, yatırımların uzun vadeye kalmadan yüksek kâr sağlama potansiyeli olduğu anlamına gelir.

Gayrimenkul Projeleri olarak sizlere her zaman en yüksek kâr potansiyeli bulunan ve ayrıca güvenilir projeleri tanıtmaya, bu projeleri değerlendirerek yatırım konusunda en doğru kararları almanıza yardımcı oluyoruz. En kârlı gayrimenkul yatırımlarına aracılık etmek üzere çalışan ekibimiz her zaman titiz bir araştırma sürecinden sonra sizlerle güvenilir kentsel dönüşüm projelerini paylaşmakta, kentsel dönüşüme giren alanlar ve yeni konut projelerine ilişkin haberlerden ilk sizin haberdar olmanız için çalışmaktadır.

 

There are currently no comments.