AGY PROKİMYA sayesinde edinebileceğiniz kaymaz zemin uygulamaları işletmelerinize yarar sağlar. İşletmeleriniz de çalışan personellerinizin güvenliği için atacağınız bu adım, onların kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlar. Güven problemi ortadan kalktığı zaman verimlilikte gözle görülür bir artış fark edilmektedir. AGY PROKİMYA Kaymaz Zemin uygulamaları ile hem çalışanlarınız güvenliğini sağlayabilir, hem de verimliliğini arttırabilirsiniz. AGY PROKİMYA olarak 2009 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin çıkartmış olduğu yerlerin kayganlığı ile ilgili yasalara istinaden Eskişehir’de kurularak faaliyet göstermeye başladık. Her türden iş sektörüne kaymaz zemin uygulamaları yaptık ve hepsinden olumlu sonuçlar elde ettik. Kuruluşumuzdan çok kısa bir zaman sonra Kıbrıs’ta da faaliyet göstermeye başladık ve profesyonel hizmetlerimizi sınır dışına taşımayı başardık. Türkiye Cumhuriyeti’nde yasalaşan 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği konusundaki ulusal yasalara göre işletmeler de kullanılan bölgenin ıslak veya kuru vaziyette kaymaz hale getirilme zorunluluğu kanuna istinaden çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Sözü edilen kanuna uyulmaması durumunda cezai işlemlere maruz kalabileceğinizi de aklınızdan çıkarmayınız. Her türden iş sektörüne, kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Siz de en uygun fiyatlı kaymaz zemin uygulamasına AGY PROKİMYA ile sahip olabilirsiniz.
Yaya trafiği olan herhangi bir yerde kaymaları ve düşmeleri önlemenin en iyi yolu, kaymaz bir kaplamayı tercih etmektir. Kaymaz döşeme ile tutuş aşınmasını iyileştirebilir ve zeminlerinizin ömrünü de uzatabilirsiniz. Kaymaz zemin kaplaması, düşme veya kayma olasılığını azaltmak için pozitif çekiş sağlar.
Çalışanlarınız her zaman takılma veya düşme konusunda endişelendiğinde, morallerini ve üretkenliklerini düşürebilir. Aksine, kaymaz bir zemin kaplamayı seçmek, onlara işte güvenli olduklarına dair güven verir ve bu da fabrikanızda, endüstrinizde veya ticari ortamınızda üretkenlik seviyelerini artırabilir.
AGY PROKİMYA kaplamayı tercih ettiğinizde, uzun vadede çok para tasarrufu yapabilirsiniz. Ek olarak, bakım maliyetlerini azaltabilir, idari giderlerinizi azaltabilir ve tesisinizin veya binanızın itibarını koruyabilirsiniz. Kaplamalar yönetmeliklere ve yerel standartlara uygun olduğundan, herhangi bir para cezası veya dava konusunda da endişelenmenize gerek yok. En kaliteli ve güvenli kaydırmaz kaplama ürünlerine AGY PROKİMYA ile sahip olabilirsiniz. Siz de iş yerleriniz ile güveni buluşturmak, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin sağlığını korumak ve zeminlerinizde kaymaları engellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

There are currently no comments.