Özellikle firmaların en büyük sorunu zamanlama yönetimidir. Günümüz koşullarında şirketlerin ulaşım alanında ki yaşadığı sorunlar çalışma saatlerine yansıyarak üretim ve iş kaybına sebep olmaktadır. Ve bunların sonucunda ciddi maddi kayıplar yaşanıyor. Zamanlamayı kontrol altına almak isteyen firmaların bir çoğu personel taşımacılığı hizmeti alarak bu konuda büyük bir adım atmış ve sorunları tamamen minimize duruma getirebiliyor.

Alınan bu hizmetin firmalara katkısı olduğu gibi aynı şekilde çalışanlarında düzenli bir saatte evlerinden alınıp, tekrar evlerine ulaşmalarında ki saat düzeni aslında her iki tarafta da memnuniyet sebebi oluyor.

İstanbul gibi metropol şehirlerde nüfus kalabalığının orantılı olarak araç sayısına vurması ile birlikte, bugün hemen her nokta da trafik kaçınılmaz oluyor. Bir çok zaman metro, metrobüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarında ki sefer sayısının yetersizliği ile yaşanan insan trafiği neticesinde insanlar hem zor koşullarda işlerine gelmekte ve bir çok zaman da kullanabilecek araç bulamadığından dolayı çok erken saatlerde kalkarak, ulaşım sağlamaya çalışmaktadır.

There are currently no comments.