Futbolun erkek hayatındaki önemi küçümsenemeyecek kadar büyüktür. Onlar futbol için gerekirse canlarını ve mallarını verebilirler. Kadınlar erkeklerin futbol tutkusunu anlamadıkları için çoğu zaman bu konuda anlaşamazlar ve aralarında en büyük problemler neredeyse bu konu da çıkar. Halbuki erkeklerinde işten döndükten sonra ya da akşam dinlenirken iki saatlik bir dinlenme ve eğlenme hakkına sahip olması gerekir.

Erkekler eşlerinin evde futbol izlemelerini istemediklerini de bildikleri için daha çok kahvehane ve maç yayını yapan mekanlara giderler ya da maça gitme imkanlar varsa maç alanına giderek oralarda maçlarını izler ve maçın keyfine varırlar. Halbuki eşleri dizilerinden birkaç saat fedakarlık etse erkeklerde televizyonlarının keyfini çıkartarak evlerinde vakit geçirebilirler. Ancak kadınların vazgeçemedikleri o dizi tutkuları maalesef erkeklerin dışarıya yönelmesine ve eve daha geç gelmelerine neden olur. Bunun farkına varabilen kadınların dizilerinden fedakarlık yaparak o akşamı eşlerinin maçları için ayırırlar ve her iki tarafta mutlu olur.

Bazı kadınlar da tıpkı erkekler gibi tutkunu olduğu takımın maçını hiç kaçırmaz ve tüm futbolcularını ezberlerler. Bu konuda eşlerinin de tutkun olduğunu bilen erkekler için sorun ortadan kalkar ve maç yüzünden edilen kavgalar da ortadan kalkar. Bir de maç sırasında takımını desteklemek için iddaa oynayan erkekler vardır. Bunların çoğu eğlence amaçlı tutku olarak oynasalar bile bazıları bunu meslek haline getirmiştir. Herkes kendi takımını iddaa oynarken kendi tuttuğu takımı banko maç gördüğü için arkadaş arasında oynandığında eğlenceli bi hal alır.

Maç sırasında çok acil bir işiniz çıktığında ya da o an maçı izlemeniz mümkün olmadığında gununbankosu1.com adresinden maçta dakikası dakikasına atılan golleri görebilirsiniz. Maçı kaçırmış olmanız maçın heyecanını yaşamayacağınız anlamına gelmez. Bu adreste hem maç hakkında yorumları okuyabilir hem de o heyecanı daha izlemeden yaşayabilirsiniz. Hiçbir maç anında izlenmediği için heyecanını yitirmez.

There are currently no comments.