Düğün gibi çiftin hayatına yepyeni bir sayfa anlamına gelecek kadar özel organizasyonlardan tüm yakınların haberdar edilmesini sağlayan davetiyelerin şıklığıyla beğeni toplaması ve çift için çok özel olan bugünün önemine yakışır olması istenir. Davetiye seçerken ailelerin ve davetlilerin beğenisini kazanacak tasarımların aynı zamanda çiftin bütçesini de zorlamaması gerektiğinden, bu önemli hazırlığı herkesi memnun edecek şekilde tamamlamanın ideal yolu siparişi toptan davetiye basımı yapan matbaalardan vermektedir. İnternet siteleri üzerinden sipariş alan matbaalar yüzlerce model seçeneği sunmanın yanı sıra çiftlerin bütçesini zorlamadan toptan davetiye siparişi sayesinde dilediği modele ucuza sahip olma fırsatı sağlıyor. Kataloglarda sunulan modellerin sipariş edilmesi halinde bu tasarımlar önceden basım için hazır hale getirildiğinden, siparişleri ertesi gün dahi teslim almak mümkün olabiliyor.

Evlilik kararı alan çiftlerin davetiye seçimi konusunda bu şekilde online hizmet veren ajan ve matbaaları tercih etmesi halinde tasarımı belirledikten sonra yapması gereken tek şey, düğün davetiyesi üzerine yazılacakları matbaa veya reklam ajansına bildirmek oluyor. Site üzerindeki formları dolduran çiftlere birkaç saat içinde geri dönüş yapılıyor. Çiftin isteği doğrultusunda belirlenen tasarımın üzerine bilgileri yazan firma yetkili mail atarak, baskı öncesi hazır hale gelen şablonun onaylanması istiyor. Çift mail olarak kendisine gönderilen tasladığı dilerse aileleri ve yakın arkadaşları ile hemen paylaşarak onların da fikrini alabiliyor. Son kararın verilmesinin ardından matbaa veya reklam ajansına baskıya geçilmesi için onay veriliyor.

İnternet üzerinden sipariş edilen davetiyelerin hızlı bir biçimde basılması ve birkaç güne kalmadan çifte ulaştırılması mümkün olduğundan, her geçen daha da fazla çift bu konuda hizmet veren internet sitelerinin kapısını çalıyor. Fiyat konusunda da en makul seçenekleri değerlendirmek isteyen çiftler, internet üzerinden sipariş vererek kendi bütçeleri için en uygun olan tasarımları tercih edebiliyor. Bu aşamadan sonra çiftin yapması gereken tek şey, kapıya kadar getirilen davetiyelerini teslim almak ve bu mutlu günde yanlarında görmek istediği insanlara davetiyeleri ulaştırmak oluyor. Acil durumlar için özel kuryeyle hızlı gönderim dahi yapabilen matbaalar, çiftlere mümkün olan her türlü konuda kolaylık sağlıyor.

There are currently no comments.