Beden ölçüleri herkesten farklı olan erkeklerin büyük beden giyim ürünü bulması her zaman büyük bir sorun olmuştur. Büyük beden giyinen erkeklerin ayakkabı numaraları da herkesten daha büyük olduğundan ve büyük numara erkek ayakkabı modeli üreten firmaların sayısı bir elin parmaklarını geçmediğinden, ayakkabı ihtiyacının karşılanması ise giyim kuşama nazaran çok daha zor bir uğraştır. www.iriadam.com hizmet sunmaya başlayınca kadar sayısız büyük bedenli erkek şık görünmeyi bir kenara bırakarak, sadece üzerine olan giyim kuşam ürünleri aramıştır. Ayakkabıların özel üretim sipariş edilmesi genellikle büyük numara ayakkabı kullanan erkekler için bir zorunluluk olmuştur ki, bu ayakkabılar için de pek çok insan için küçük bir servet manasına gelen meblağlar ödenmiştir.
Ayakkabıların ayağa tam oturması ve kullanım sırasında rahatlık sunması her insan için zaruri ihtiyaçken, büyük numara kullanan erkekler bu en temel ihtiyacını karşılamakta bile güçlük çekmiştir. Her insanın kış aylarında bot ve çizme ihtiyacı olurken büyük numara ayakkabı giyen erkeklerin mevsime göre ayakkabı satın alması, belirli bir ekonomik düzeye sahip olunmaması halinde mümkün olmamaktadır. Zira her mevsim yeni ayakkabılar almak için çok ciddi bir bütçe ayırması gereken çoğu erkek, seneler boyunca aynı ayakkabıları giymek zorunda kalmıştır. Büyük beden giyinen erkekler için ayakkabı ve giyim kuşam ihtiyacının karşılanması her zaman pahalı bir uğraş olduğu için alışverişe çıkıldığında şık görünmekten öte asıl önemli konu, makul fiyatlı ürünler bulmaktır.

Her yıl kıyafet ve ayakkabı modası değişirken büyük beden giyim kuşam ürünleri satan firmaları hep aynı model seçeneklerini sunmaktadır. İri Adam sayesinde artık büyük beden giyinen erkekler de yeni yıl modasına göre onlarca farklı model arasından seçim yapabilmekte ve en önemlisi de temel ihtiyaçlarını karşılamak için dudak uçurtan meblağlar ödemek zorunda kalmamaktadır. Herkesin ayakkabı ve giyim kuşam için ayırdığı bütçeyle artık büyük bedenli erkeklerin de şık bir tarz sahibi olması mümkün. Bot, çizme, klasik ve spor ayakkabı modellerinde 50 numaraya kadar onlarca model seçeneği sunan site ayrıca giyim kuşam ürünlerinde de büyük kalıba göre şık tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

There are currently no comments.