Manofis Türkiye’ye ve Avrupa’ ya hazır cam ofis bölme imalatı sağlamaktadır. Pratik şekilde imal edilen ürünler alanında uzman ve deneyimli ustalar tarafından takılmaktadır. Bu sayede kullanımı çok pratik takılması da kolay ve pratiktir. Hazır olarak imal edilen ofis cam bölme sistemleri sayesinde sizler de ofislerinizi ikiye ayırmak istediğiniz zaman kolaylıkla kullanabilirsiniz. Böylece alan daralmamış olur ve cam bölme sayesinde ince yer kaplayan bölüm kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca tamamen cam olan bu ürün sayesinde daha şeffaf ve daha rahat ofis ortamları yaratmış olursunuz. Hazır cam bölme kullanımının oldukça fazla avantajı bulunmaktadır. yerden tasarruf sağlar. Ses yalıtımı sağlanmıştır. Bu sayede her ne kadar şeffaflık da olsa ses yalıtımı ile sesi dışarı vermez. Böylece toplantı odalarını ya da okul ortamlarında muhasebe alanlarını şeffaf cam bölme ile ayırabilirsiniz. Ayrıca cam olması ısı yalıtımına engel değildir. Bu sayede tıpkı bir odaymış gibi kullanabileceğiniz ofis cam bölme sistemleri farklı projelerde aynı amaca hizmet etmektedir.

Cam olması kolayca silinebilmesine zemin hazırlar. Kullanımı oldukça rahat ve pratiktir. Manofis sizlere hazır bölme cam sistemlerinin projelerini istek ve talepler doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Bu sayede hazırlanan proje tek başına ve özgündür. Her projenin yer aldığı ölçüler farklılık gösterdiği için tasarımları ve dizaynları da ona göre farklılık göstermektedir. Müşterinin isteği doğrultusunda ve tasarımcılarımızın da hayal gücü ile cam bölme sistemlerinde teknolojik gelişmeler ve yeniliklerle dolu ofis ortamları yaratmaktadırlar.

İmalat sürecinden montaj sürecine kadar birinci sınıf kalite ile çalışmalarını tamamlamaktadır. Yapılan montajların sağlamlığı test edilmiştir. Bununla beraber garanti süresi de bulunmaktadır. Hazır ofis bölme sistemleri çoğunlukla camdan imal edilmiş olsa da; ahşap ve ahşap benzeri malzemeden de istek doğrultusunda hazır ofis bölme sistemi imalatı ve montajı yapılmaktadır.

Bu ürünler sadece ofis ortamları için değil, otel, okul, hastane, binalar, plazalar vb. yerleşim yerlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Oldukça esnek bir kullanım alanına sahip olması aynı zamanda tasarımında da yenilikleri beraberinde getirmiştir. Manofis firmasına ait hazır bölme sistemleri kullanmak için sizler de www.manofis.com internet adresinden yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda da burada yer alan iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

There are currently no comments.